ARAÇ KİRALAMA

Uzun Dönem Standart Donanım ya da
VIP Donanımlı Araç Kiralama
Mercedes Sprinter
Mercedes Sprinter

Markanın sunduğu standart donanım yanında isterseniz özel dizayn edilmiş lüks araçlarımızdan kurumsal araç kiralayabilir, tüm amortisman giderleri ve masraflardan kurtulabilirsiniz.

press to zoom
Mercedes Vito
Mercedes Vito

İster standart donanım isterseniz özel dizayn edilmiş lüks araçlarımızı 12 / 24 / 36 / 48 ay gibi uzun dönemler kiralayabilir, lüks ve konforu yüksek araç maliyetlerine girmeden yaşayabilirsiniz.

press to zoom
VW Caravelle
VW Caravelle

Uzun dönem araç kiralama avantajları ile kira bedellerini gider olarak gösterebilir, vergi iadesinden yararlanabilirsiniz. Araçların her türlü bakım, sigorta ve vergi giderleri tarafımızdan karşılanır.

press to zoom
Volkswagen Crafter
Volkswagen Crafter

Tüm uzun dönem araç kiralamalarında araçlarımız tam donanımlı ve kaskolu olarak kiralanır. Kiralama sürecinde yapılacak tüm kaza ve trafik cezası gibi kurumsal kusurlar müşterilerimize yansıtılır.

press to zoom

Operasyonel kiralamanın avantaj ve kolaylıklarını tüm kurumlara sunan ŞİMŞEK VIA, uzun sureli ticari araç kiralama hizmetleri ile ulaşım giderlerinizi düşürürken ve araç amortisman giderlerinizi sıfırlıyor.

Şirketlere, büyük bütçeler ayırıp araç satın almak yerine; her marka ve model araca, 24 aydan 48 aya kadar, kendilerine en uygun kiralama seçeneği ile ulaşma imkanı sunan ŞİMŞEK VIA, araçların sigorta, lastik, periyodik bakım, hasar yönetimi, yedek araç ve MTV gibi operasyonel tüm hizmetlerini de üstleniyor.

VIP DİZAYN ARAÇLAR

İster standart isterseniz özel dizayn araçlarımızla konforlu ve güvenli bir kiralama hizmeti sunuyoruz.

GÜNLÜK ARAÇ KİRALA

İster bir gün ister bir hafta ya da bir ay özel dizayn araçlarımızla transfer işlerinizde hizmetinizdeyiz.

UZUN DÖNEM KİRALA

Araç ya da filo kiralama talepleriniz için uzun dönem kiralama avantajlarını kullanabilirsniz.