HAVALİMANI TRANSFERİ

7/24 Havalimanı transferinde en uygun fiyat ve konforu vadediyoruz.
Yolcu transfer işlerinde çığır açan bir anlayış ile sizlere hizmet vermekteyiz. Aileniz, arkadaş grubunuz, şirket personelleri ya da herhangi bir topluluk için bizimle iletişime geçtiğinizde sizleri istediğiniz noktadan alır, güvenli, hızlı ve konforlu bir şekilde hedefinize ulaştırırız.
Şimşek Via Havalimanı Transfer firmamız müşterilerini sadece bir noktadan diğer noktaya taşımaz. Konforlu araçları ile siz değerli müşterilerine adeta ofisinizdeymişsiniz gibi bir çalışma ortamı sunar.
Havalimanı Yolcu Transferinde hızlı ve güvenilir bir şekilde yolculuk yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İster yurt dışı, isterseniz yurt içi gezi ya da seyahatlerinizde sizi havalananına taşıma ve karşılama hizmetimizden yararlanın.
Show More
Yılların getirdiği tecrübe ile size en iyi transfer deneyimini yaşatmak için buradayız!

ŞİMŞEK VIA, kaliteli transfer hizmeti almak isteyen kitleye, sorunsuz bir transfer hizmeti sunmak için kuruldu. Kullanacağınız transfer hizmetinin; hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlanmasını, yeni taleplerinizle geliştirilmesini sağlıyoruz. Acentamız Kültür Ve Turizm Bakanlığı A Grubu seyahat acenta işletme belgesi sahibidir ve Türsab’a üye seyahat acentası hizmeti vermekteyiz.

Başta İstanbul olamak üzere Ankara, İzmir, Bursa ve Sivas'ta 7/24 hizmet sunuyoruz.

Transfer hizmeti taleplerinizi ve beklentilerinizin neler olduğunu biliyoruz. ŞİMŞEK VIA transferin en ince ayrıntılarına kadar özenilerek ve farklı taleplerinize göre konumlanarak geliştirilmiştir. Hizmet esnasında ve devamında, takip ve sürekli hızlı çözümlerle transfer taleplerinizi güvenli ve konforlu bir hizmete dönüştürüyoruz. 

ŞİMŞEK VIA, 20 yıllık tecrübesiyle neyi talep ettiğinizi biliyor, hizmetlerimizi deneyimlemeniz için hazırız.

VIP DİZAYN ARAÇLAR

İster standart isterseniz özel dizayn araçlarımızla konforlu ve güvenli bir transfer hizmeti sunuyoruz.

KÜÇÜK ARAÇLAR

Aileniz ve arkadaşlarınızla yapacağınız uçuşlarda havalimanına bırakma ve dönüşlerde karşılama hizmetleri ile seyahatlerinizi keyfe dönüştürüyoruz.

BÜYÜK ARAÇLAR

Kalabalık gruplar ve misafirlerinizi havalimanında karşılama ve transfer hizmetlerini konforlu araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.

© 2017 ŞİMŞEK VIA. Tüm hakları saklıdır.

Hak ettiğiniz konfor ve güvenliği garanti ediyoruz
  • Grey Facebook Icon
  • Gri Instagram Simge
  • Grey Google+ Icon
Daha Fazla Göster