EN İYİ HİZMET SÖZÜ VERİYORUZ

Şirketimiz, hizmete başladığı 1996 yılından bugüne, taşımacılık sektöründe fark yaratma, müşteri memnuniyetini zirvede tutma hedefiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Hizmet verdiğimiz firma çalışanlarının, güvenli, sağlıklı, konforlu ve en kısa sürede taşınması, kaliteden ödün vermeden devamlılığın sağlanması, başarımızın altında yatan en önemli faktörlerdir. Şirketimiz, teknolojik gelişmeleri yakından izlerken, ekonomik taşıma teknikleri geliştirmekte, sağlıklı bir çevreye sahip olma ve çevre değerlerinin korunmasına katkıda bulunmaktadır.

ARAÇLARIMIZ VE HİZMET ALANLARIMIZ

Lüks ve konforu Mercedes Sprinter araçlarımızla yaşayın. Araçlarımız markanın sağladığı her türlü güvenlik önlemi ve konfor yanında VIP dizayn yapısıyla lüksü zirveye taşımakta, yolculuğunuz esnasında ofis ve ev ortamının rahatlığında işlerinizi yapmanızı sağlamaktadır.
Lüks ve konforu Mercedes Vito araçlarımızla da yaşayın. Araçlarımız markanın sağladığı her türlü güvenlik önlemi ve konfor yanında VIP dizayn yapısıyla lüksü zirveye taşımakta, yolculuğunuz esnasında ofis ve ev ortamının rahatlığında işlerinizi yapmanızı sağlamaktadır.
Lüks ve konforu Volkswagen Crafter ve Caravelle araçlarımızla da yaşayabilirsiniz. Araçlarımız markanın sağladığı her türlü güvenlik önlemi ve konfor yanında VIP dizayn yapısıyla lüksü zirveye taşımakta, yolculuğunuz esnasında ofis ve ev ortamının rahatlığında işlerinizi yapmanızı sağlamaktadır.
En teknolojik sistemlerle donatılmış vip araçlardan oluşan araç portföyümüz ve konusunda uzman personelimiz ile tüm organizasyonlarınızı en iyi şekilde koordine ederek; bu alandaki en kaliteli hizmeti beğeninize sunmaktayız.
Şimşek Via; Bireysel araç taleplerinizi de düşünerek şehir içi ve şehir dışı gezi,tur, özel günlerve her türlü etkinlik, toplantı, seminer v.b. gibi faaliyetlerde isteğinize uygun aracı en kısa zamanda hizmetinize sunarak ülkenin her köşesine ulaşım sağlamaktadır.
Şimşek Line Öğrenci Servislerinde; çocuklarımızın güvenliğini, konforunu ön planda tutarak, okul öncesi ve okul dönüşü iç huzurunu bozmadan hizmet vermekteyiz. Öğrenci taşımacılığındaki misyonumuz; Çocuklarınızı kendi çocuklarımız olarak düşünerek hareket etmektir.
Şimşek Via; bireysel araç taleplerinizi de düşünerek günlük araç kiralama yanında şoförlü - şoförsüz dönemsel ya da uzun dönem VIP araç kiralama hizmeti de sunarak siz değerli müşterilerimizin rahat ve konforuna katkı sağlamaktadır.
Biz ulaşımınızı organize ederiz, siz işinize bakın!
ŞimşekVia olarak hizmet verdiğimiz firma personellerinin konforlu ve güvenli bir şekilde zamanında iş yerlerinde olmalarını prensip edinmiş ve bu prensip doğrultusunda her türlü olasılığı en ince ayrıntısıyla planlayarak yüksek standartlarda personel taşımacılığı hizmetini sunan ekibimizle gerçekleştiriyoruz
Özel tur araçlarımızda gündüz ya da gece güvenli ve konforlu bir yolculuk sizi bekliyor. Her türlü ikramlarımızı rahatça alabileceğiniz araçlarımızda uzun yolculuklarınız keyfe dönüşüyor.
 
 

© 2017 ŞİMŞEK VIA. Tüm hakları saklıdır.

Hak ettiğiniz konfor ve güvenliği garanti ediyoruz
  • Grey Facebook Icon
  • Gri Instagram Simge
  • Grey Google+ Icon
Daha Fazla Göster
ISO 9001